Akdeniz belediyesi kendi yağı ile kavruluyor

Akdeniz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içerisindeki park ve yeşil alanların bakım, onarım, boyama ve budama çalışmaları, oyun ve spor grupları ile çöp kutularının montajına aralıksız devam ediyor.

[responsivevoice_button voice="Arabic Female"]

Üreten belediyecilik modeli ile yola devam ettiklerini dile getiren Başkan Mustafa Gültak, “İstisnasız tüm birimlerimiz gece gündüz demeden çalışıp, üretiyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzdeki görevli arkadaşlarımız da belediyemize ait atölyelerde azami verim alınacak şekilde çaba sarf edip gerek yeşil alanlar için bank, kamelya, çöp kutusu üretimini gerekse oyun ve spor gruplarının bakım-onarım işlerinin planlı bir şekilde yürütülmesini sağlıyor” ifadelerini kullandı.

“MESAİ ARKADAŞLARIMIN HER BİRİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Mustafa Gültak, “Üretmek, yenilemek ve dönüştürmek önemli meziyetler. Bu sürecin en başından en sonuna kadar mesai arkadaşlarımın her birinin alın teri ve emeği var. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onların sayesinde birçok masraf ve gider kaleminden kurtulmuş oluyoruz. Belediyemiz ne kadar rahat nefes alırsa Akdeniz de yeni yatırımlar için daha hızlı yol almış olur” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Translate