Büyükşehir Personeline ‘En İyi Narkotik Polisi Anne’ eğitimi

Mersin Emniyet Müdürlüğünce, Mersin Büyükşehir Belediyesi personeline "En İyi Narkotik Polisi Anne, Narkorehber, Gençlik Modülü" Eğitimi düzenlendi.

[responsivevoice_button voice="Arabic Female"]

Mersin Büyükşehir Belediyesi personelinin madde bağımlılığıyla mücadeleye daha etkin katılabilmesi adına eğitimler sürüyor.

Toplumsal güvenlik ve sağlık sorunu haline gelen uyuşturucu suçlarıyla güçlü bir mücadelenin sürdürülmesi için Büyükşehir Belediyesi’nde görevli personelin uyuşturucu madde ve kullanıcı profilini tanıması ve anlık ihbarda bulunması adına En İyi Narkotik Polisi Anne, Narkorehber, Gençlik Modülü Eğitimi düzenlendi

Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen eğitim programı Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ve Mersin Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü işbirliği ile yapıldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden Narko Rehber Uzmanı Polis Memuru Fikret Özlü tarafından verilen eğitimde; madde bağımlılığı, kullanım etkileri, tedavi süreci, yasal süreç konularına yer verildi.  Personelin aktif olarak katılım sağladığı eğitim soru cevap bölümü ile tamamlandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Translate